Щит ударостійкий комбінований ABS 250x350x150 IP65 Bemis BPA-2001-0026
Щит ударостійкий Bemis призначений для встановлення модульного обладнання в системах електропостачання та автоматизації. Цей корпус виконаний з високоякісного ABS-пластику, що забезпечує підвищену стійкість до механічних впливів, корозії та температурних перепадів.
Області застосування:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип управління | Ручне |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Застосування | Вуличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Захист | |
| Замок | Клямка |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Наявність слабкострумового відсіку | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Колір | Білий |
| Передні двері | З замком |