ВВГ-П нг 3x1,5 мм² від Слобожанського кабельного заводу — це плоский cиловий мідний кабель з ізоляцією кожної жили в оболонці з полівінілхлориду, яка не підтримує горіння та має низьке димовиділення в разі пожежі.
Силовий кабель ВВГ нг використовують для прокладки як у вологих або сирих, так і в сухих місцях, в різних виробничих і промислових приміщеннях.
Як правило, використовується кабель цього виду для прокладки в установках стаціонарного типу, де змінна номінальну напругу становить 6 000 В, частотою 50 Гц. Виріб використовується на спеціальних естакадах, в кабельних блоках, в траншеях, в лотках. Оскільки проведення плоскої форми це дозволяє значно зменшити розмір коробів і каналів для укладання дроти. Є можливості і необхідні технічні характеристики, щоб прокласти цей кабель на відкритій місцевості і на повітрі, і найголовніше - це відсутність загрози механічного пошкодження кабелю в ході експлуатації. Але настійно не рекомендується його використання в земельних траншеях. Кабель типу ВВГнгд також призначений для прокладки ліній на атомних станціях 2, 3, 4 класів (при поставках на внутрішній ринок).
• Температура експлуатації: від -50 °С до +50 °С
• Стійкість до горіння: не поширюють горіння при одиночній і пучковій прокладці
• коефіцієнти димоутворення становить при тлінні 50
• Максимальна напруга: 660-1000 В.
• Мінімальний радіус вигину при прокладці повинен бути не менше 7,5 Dн для багатожильних кабелів і не менше 10 Dн для одножильних (Dн - зовнішній діаметр кабелю, мм.)
• Термін експлуатації: 30 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Слобожанський Кабельний Завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Маса | 15 кг/м |
| Термін служби | 40 років |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Полівінілхлорид |
| Термоізоляція | Полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | Вогнестійка |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Зовнішній діаметр | 1.3 мм |
| Форма перерізу | Прямокутна |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 3500 Вт |