Отримати консультацію, дізнатися наявність на складі та розмір персонального знижки можете в менеджера за телефонами:
+38(067)-979-18-89
+38(093)-979-18-89
+38(099)-393-50-90

Німецька компанія Hager (Hager Group) сьогодні справедливо вважається одним із лідерів на європейському ринку розробки та виробництва високоякісного низьковольтного обладнання та виробів. Передові розробки німецьких інженерів у галузі модульної апаратури випускаються на заводі у французькому місті Оберней. Це дає впевненість покупцям продукції Хагер, що придбані ними вироби дійсно випускаються в Європі та відповідають усім жорстким європейським нормам і стандартам.
Пристрій захисного вимкнення ПЗВ 25A 300 мА тип A 4 полюси CF425J Hager — високоякісний модульний автомат, що захищає людей і тварин від ураження електричним струмом, з номіналом 25 А і струмом витоку 300 мА. Вимикний струм 6 кА, а характеристика чутливості — A. Ця характеристика свідчить про те, що прилад спрацьовує як на змінний, так і на постійний струм витоку. Пристрої з цим тімпом є чутливішими, ніж пристрої з типом AC, але й ціна їх трохи вища. Струм витоку 300 мА — що означає низьку чутливість спрацьовування
Відмітними рисами ПЗВ фірми Хагер є такі
Установлення автомата на дин-рейку здійснюється за допомогою спеціального металевого затискача. Для зручності здійснюється фіксація затискача у відкритому положенні, і процес монтажу відбувається одним натисканням.
Клеми під'єднання дротів комплектуються діелектричними шторками, які запобігають випадковому приєднанню ще одного дроту до вже під'єднаного гнізду.
На нашому сайті ви можете купити ПЗВ CF425J з гарантією відправлення цього ж дня. Також ви можете придбати в нас за низькою ціною й інші вироби модульного ряду фірми Hager.
Багаторічний досвід роботи компанії Електромаркет на ринку електричних низьковольтних виробів гарантує вам, що вся продукція, представлена на нашому сайті, відповідає заявленим характеристикам і підлягає гарантійному захисту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Hager (Франція) |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | чутливість до імпульсного й ударного струму до 250A, можливий одиничний монтаж із системи фазних шин |
| Кількість полюсів | 4 (3 фази + нуль) |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Номінальний струм | 25 A |
| Вимикальна здатність | 6 kA |
| Вимикальний диференціальний струм | 300 mA |
| Розмір | 70x60x84 мм |
| Селетивність | Немає |
| Стан | Нове |
| Стандарт | EN61008-1 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | A |
| Тип пристрою | електромеханічний |