Щиток розподільний Neomax NX4204 на 4 автомата предназначен для внутрішнього монтажу в житлових і нежитлових приміщеннях. Він забезпечує надійний захист електрообладнання від перевантажень і коротких замикань. Щиток виготовлений з високоякісних матеріалів і відповідає всім необхідним стандартам безпеки.
Характеристики:
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Ввідно-розподільчий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Кінцева /торцева кришка для клеми |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Маса | 5.2 кг |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |