Щиток розподільний Neomax NX4204 на 4 автомати призначений для прихованого монтажу в житлових і нежитлових приміщеннях. Він забезпечує надійний захист електрообладнання від перевантажень і коротких замикань. Щиток виготовлений із високоякісних матеріалів і відповідає всім необхідним стандартам безпеки.
Характеристики:
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |