Провід КГ 1х16 Одеса
Конструкція силового гнучкого кабелю КГ схожа на конструкції інших кабелів, важливою відмінністю від яких є матеріал ізоляції, як жил кабелю, так і зовнішньої його оболонки. Сама жила є багатодротовою крученою з мідних м'яких дротів (з ГОСТ 22483-77, клас No 5). Кожна жила складається з мідних скручених дротів і покрита оболонкою. Шар спеціальної синтетичної плівки або талька захищає матеріали від злипання під час нагрівання.
Ізолювальна оболонка жил виготовлена з спеціальної гуми марки РТИ-1. Зовнішня оболонка — гума марки РШТ-2, у кабелях з однією житловою — оболонка з гуми марки РТИШМ. Це натуральний або штучно виготовлений каучук. Склад каучуку підібраний так, щоб на відкритому повітрі оболонка кабелю не руйнувалася під впливом сонячних променів.
Основними важливими перевагами марки кабелю КГ є:
Всі ці якості дають змогу використовувати цю марку кабелю для під'єднання переносних і пересувних електричних приладів та інструментів, а також різних зварювальних апаратів.
Зварювальні кабелю марки КГ знаходять велике застосування у зварювальному виробництві, де підвищені вимоги до гнучкості токонсувальної жили та великі струми є нормою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Паковання | Бухта |
| Довжина в пакованні | 100 м |
| Термін експлуатації | 30 років |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 1 |
| Переріз жили | 16 кв.мм |
| Матеріал ізоляції | Гума |
| Наявність ізоляції | Да |
| Термоізоляція | Полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Скрутка жил | Немає |
| Напрямок скручування | Право |
| Форма перерізу | Кругла |
| Емальоване покриття | Немає |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 45 мм |
| Максимальний радіус вигину | 360 мм |
| Порівняно подовження, не менш | 80 % |
| Електричні характеристики | |
| Потужність | 3000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більш ніж | 200 А |
Наявність на складі та розмір персонального знижки можете дізнатися в менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Виробник | Каблекс Україна |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 1 |
| Перетин жили | 16 кв.мм |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Форма перерізу | Кругла |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |