Реле напруги ЗУБР Р1 призначене для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Особливістю цієї моделі є її встановлення в торговій точці «Євро». Реле вимикає навантаження у разі перевищення допустимої меж напруги (максимального та мінімального).
Реле увімкне навантаження завдяки заданому часу затримки (від 3 до 600 с) після стабілізації напруги. Це необхідно для додаткового захисту, чутливої до частого увімкнення/вимкнення потужності електротехніки. Під час під'єднання компресорного обладнання, як-от холодильник або кондиціонер, рекомендуємо встановити тривалість затримки на 120-180 с.
Активуйте професійну модель вимкнення навантаження. Це дає змогу уникнути частих вимкнень обладнання з відхиленнями напруги, безпечними за значенням і тривалістю.
Реле захищене від перегрівання: якщо температура всередині корпусу підніметься вище 80 °C, пристрій вимкне живлення з міркувань безпеки. Коли температура опуститься нижче ніж 60 °C, реле відновить подавання навантаження.
Заблокуйте кнопки керування, щоб ніхто випадково не змінив налаштування пристрою. Ця функція дуже корисна, якщо в домі є діти або естафета, що є в громадському місці.
Реле керується лише трьома кнопками. Значення поточної напруги виводиться на цифровому екрані. Він також показує системні сповіщення та спрощує навігацію в меню.
Зображення напруги відбувається відразу після вмикання реле. Якщо напруга є в межах нормального діапазону, пристрій увімкне навантаження, про що сигналізуватиме зелений індикатор.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Світлова |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |