| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 65 мм |
| Висота | 81 мм |
| Кількість полюсів | 1П+N |
| Номінальний струм | 63 А |
| Тип виробу | Контактор |
| Номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| Бренд | Schneider Electric |
| Потужність пуску | 34 ВА |
| Монтажна опора | DIN рейка |
| Затримка споживання енергії | 4.6 ВА |
| Серія | Resi9 |
| Стан | Нове |