Опис Бокс під автомат Lezard 8 модулів, зовнішній (730-2000-008)
Бокс під автомат на 8 модулів від турецького бренду Lezard - призначений для захисту та управління ліній освітлення, електроприладів або частини електричного кола. Використовується в житлових, торгових, адміністративних, офісних приміщеннях. Всередину встановлюються автоматичні вимикачі на оцинковану дин рейку. Укомплектовані набором пристроїв, такі щитки захищають електричну мережу від короткого замикання і стрибків напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 182 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Введення кабелю | Через підставу |
| Оглядове віконце | Так |
| Прозорі двері | Так |
| Монтажний комплект | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | Одностулкові |