Опис Бокс під автомат Lezard 6 модулів, зовнішній (730-2000-006)
Бокс під автомат на 6 модулів від турецького бренду Lezard – призначений для захисту та керування ліній освітлення, електроприладів або частини електричного кола. Використовується у житлових, торгових, адміністративних, офісних приміщеннях. Внутрішньо встановлюються автоматичні вимикачі на оцинковану рейку. Укомплектовані набором пристроїв такі щитки захищають електричну мережу від короткого замикання та стрибків напруги.
Основні характеристики
Виробник
Лезард _
Країна виробник
Туреччина
Варіант встановлення
Настінний
Конструкція
Збірно-розбірна
Стан
Нове
Ступінь захисту IP
20
Тип корпусу
Бокс електромонтажний
Тип монтажу
Навісний
Тип продукції
Готовий продукт
Конструктивні особливості
Антивандальний корпус
Ні
Блок живлення
Ні
Введення кабелю
Через основу шафи
Кількість модулів
6
Кількість монтажних напрямних
Одна пара
Кількість відсіків
1
Передні двері
Засклена, Одностулкова
додаткові характеристики
Взаємозамінні двері
Так
Можливість правостороннього та лівостороннього навішування дверей
Так
Можливість регулювання глибини монтажних напрямних
Ні
Маркування напрямних
Так
Постачання шафи
У зібраному вигляді
Знімна основа шафи
Ні
Колір шафи
Білий
габаритні розміри
Глибина
92 мм
Ширина
190 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розрахункова кількість модулів | 6 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Введення кабелю | Через підставу |
| Оглядове віконце | Так |
| Прозорі двері | Так |
| Монтажний комплект | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | Одностулкові |