| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Schneider Electric |
| Висота | 81 мм |
| Глибина | 65 мм |
| З'єднання-клеми | Силовий ланцюг: клеми тунельного типу на 1 гнучкий провід 6… 16 мм² Силовий ланцюг: клеми тунельного типу для 2 гнучких проводів 6… 10 мм² Силовий ланцюг: клеми тунельного типу для 1 жорсткого дроту 6… 25 мм² Силовий ланцюг: клеми тунельного типу для 2 жорстких проводів 6… 10 мм² Схема управління: клеми тунельного типу на 1 гнучкий провід 1… 4 мм² Схема управління: клеми тунельного типу для 2 гнучких проводів 1,5 мм² Схема управління: клеми тунельного типу для 1 жорсткого дроту 1… 6 мм² Схема управління: клеми тунельного типу для 2 жорстких проводів 1,5 мм² |
| Затримка споживання енергії | 2.1 ВА |
| Кількість полюсів | 3П+N |
| Монтажна опора | DIN рейка |
| Номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Потужність пуску | 53 ВА |
| Серія | Resi9 |
| Тип виробу | Контактор |