| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81 мм |
| Відключна здатність | 6000 А Icn у 400 В АС 50/60 Гц |
| Глибина | 73 мм |
| Код кривої | З |
| Крок 9 мм | 8 |
| Кількість полюсів | 4 П |
| Кількість полюсів захисту | 4 |
| Межа магнітного відключення | 5…10 х In |
| Монтажна опора | DIN рейка |
| Номінальна напруга ізоляції | 440 В АС 50/60 Гц згідно з ІЕС 60898-1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Серія | Resi9 |
| Стан | Нове |
| Тип мережі | АС (Змінний струм) |
| Тип розмикача | Термомагнітний |