Кабель ВВГП — нгд 3х1 Одеса Каблекс (кратно 5 м)
Додаткову знижку Ви можете отримати під час оформлення замовлення телефоном:
+38(096)-915-77-52
+38(099)-393-50-90 (Viber)
Силовий кабель із паралельно закладеними мідними жилами з полівінілхлоридною ізоляцією в ПВХ оболонці, напругою до 0.66 кВ. Має плоску форму зовнішньої ізоляції.
Кабель електричний ВВГ-ПНД не поширює горіння під час прокладання в пучках і не димить згідно з ГОСТУ 16442-80 і 22483-77. Кабель ВВГ-ПНД призначений для передавання й розподілу електричної енергії в стаціонарних установках. Цей мідний дріт застосовують для нерухомого під'єднання до електромережі — прокладка в приміщеннях, у стінах будинків і квартир, а також на відкритому повітрі по стінах будівель і споруд. Використання низькогорючого ПВХ-пластиката робить цей кабель дуже надійним і дає змогу використовувати в місцях із високими вимогами до пожежної безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Паковання | Бухта |
| Довжина в пакованні | 100 м |
| Маса | 10.2 кг/м |
| Термін експлуатації | 30 років |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Переріз жили | 1 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Да |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Скрутка жил | Немає |
| Емальоване покриття | Немає |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальна робоча частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
| Потужність | 5000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більш ніж | 21 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівінілхлорид зовнішня ПВХ |
| Форма перерізу | плоска |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка та Вогнестійка |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін служби | 30 років |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Перетин жили | 1 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Термоізоляція | Полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | Вогнестійка |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Скрутка жил | Ні |
| Форма перерізу | Прямокутна |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 2200 Вт |