Додаткову знижку Ви можете отримати під час оформлення замовлення телефоном:
+38(096)-915-77-52
+38(099)-393-50-90 (Viber)
Алюмінієвий кабель АВВГп 2х6 — це алюмінієвий дріт із паралельно ущільненими алюмінієвими жилами, покритими напіввінілхлоридною ізоляцією в ПВХ оболонці.
Кабель АВВГ застосовується для стаціонарного під'єднання різних споживачів електричної енергії. Конструкція алюмінієвого дроту дає змогу застосовувати її як для прокладання на вулиці, так і всередині приміщень. Цей дріт не самонесний як СІП, тому під час прокладання повітряних магістралей виникає потреба застосовувати підвішування дроту до несучої конструкції для прикладу металевої струни. Також цей дріт підходить для прокладання підземних магістралей.
Кабелі марок АВВГ випускаються як в однофазному виготовленні двох житлових, так і в трьох фазах виконання чотирьох житлових, у великих перерізах нульова жила йде на лад тонше від основних фазних житлових.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Монтажний |
| Паковання | Бухта |
| Довжина в пакованні | 100 м |
| Маса | 8.8 кг/м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін експлуатації | 3 років |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Переріз жили | 6 кв.м |
| Наявність ізоляції | Да |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Скрутка жил | Немає |
| Емальоване покриття | Немає |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальна робоча частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 8000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більш ніж | 37 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівенілхлорид, зовнішня пВХ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |