Щит ударостійкий комбінований ABS 200x300x130 IP66 Bemis BPA-1001-0016
Щит ударостійкий Bemis BPA-1001-0016 призначений для встановлення модульного обладнання в системах електропостачання й автоматизації. Цей корпус виготовлений із високоякісного ABS-пластику, що забезпечує підвищену стійкість до механічних впливів, корозії та температурних перепадів.
Сфери застосування:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип управління | Ручне |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Застосування | Вуличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Захист | |
| Замок | Клямка |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Наявність слабкострумового відсіку | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Колір | Білий |
| Передні двері | З замком |
| Матеріал | Пластик |