Отримати консультацію, дізнатися наявність на складі та розмір персонального знижки можете в менеджера за телефонами:
+38(067)-979-18-89
+38(093)-979-18-89
+38(099)-393-50-90
Дифавтомат AD916J Hager — високоякісний автоматичний вимикач, поєднаний із пристроєм захисного вимкнення.
До переваг дифавтоматів Хагер можна віднести такі моменти
Придбати дифавтомат AD916J за конкурентною ціною ви можете на нашому сайті через кнопку «Купити», а багаторічний досвід роботи компанії Електромаркет на ринку комплектуючих для електромонтажу гарантує, що придбані вами вироби відповідають заявленим характеристикам і дійсно європейського походження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 35x68x83 мм |
| Кількість полюсів | 2 (1 фаза + нуль) |
| Номінальний струм | 16 A |
| Тип | A |
| Бренд | Hager (Франція) |
| Тип монтажа | DIN-рейка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стан | Нове |
| Вимикальна здатність | 6 kA |
| Часова характеристика | тип B |
| Напруга | 230/400V |
| Струм витоку | 30 mA |
| Тип пристрою | електромеханічний |
| Гарантія | 2 роки |