Отримати консультацію, дізнатися наявність на складі та розмір персонального знижки можете в менеджера за телефонами:
+38(050)-979-18-89
+38(067)-979-18-89
+38(093)-979-18-89
+38(099)-393-50-90
Дифавтомат ADM460C Hager — високоякісний автоматичний вимикач, поєднаний із пристроєм захисного вимкнення.
До переваг дифавтоматів Хагер можна віднести такі моменти
Придбати дифавтомат ADM460C за конкурентною ціною ви можете на нашому сайті через кнопку «Купити», а багаторічний досвід роботи компанії Електромаркет на ринку комплектуючих для електромонтажу гарантує, що придбані вами вироби відповідають заявленим характеристикам і дійсно європейського походження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager (Франція) |
| Часова характеристика | тип C |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас селективності | 3 |
| Кількість полюсів | 4 (3 фази + нуль) |
| Напруга | 230/400V |
| Номінальний струм | 10 A |
| Вимикальна здатність | 6 kA |
| Розмір | 71x70x84 мм |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 10000 циклів років |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | A |
| Тип монтажа | DIN-рейка |
| Тип пристрою | електромеханічний |
| Струм витоку | 30 mA |