Отримати консультацію, дізнатися наявність на складі та розмір персонального знижки можете в менеджера за телефонами:
+38(067)-979-18-89
+38(093)-979-18-89
+38(099)-393-50-90

Німецька компанія Hager (Hager Group) сьогодні справедливо вважається одним із лідерів на європейському ринку розробки та виробництва високоякісного низьковольтного обладнання та виробів. Передові розробки німецьких інженерів у галузі модульної апаратури випускаються на заводі у французькому місті Оберней. Це дає впевненість покупцям продукції Хагер, що придбані ними вироби дійсно випускаються в Європі та відповідають усім жорстким європейським нормам і стандартам.
Пристрій захисного вимкнення ПЗВ 63A 30 мА тип AC 4 полюси CD464J Hager — високоякісний модульний автомат, що захищає людей і тварин від ураження електричним струмом, з номіналом 63 А і струмом витоку 30 мА. струм 6 кА, що вимикає струм, а характеристика чутливості — AC. Ця характеристика свідчить про те, що прилад спрацьовує тільки на струм витоку змінного типу. Тому їх треба застосовувати для захисту на електричних приладах, які не містять ланцюгів живлення низьковольтних електронних схем. Струм витоку 30 мА — що означає середню чутливість спрацьовування
Відмітними рисами ПЗВ фірми Хагер є такі
Установлення автомата на дин-рейку здійснюється за допомогою спеціального металевого затискача. Для зручності здійснюється фіксація затискача у відкритому положенні, і процес монтажу відбувається одним натисканням.
Клеми під'єднання дротів комплектуються діелектричними шторками, які запобігають випадковому приєднанню ще одного дроту до вже під'єднаного гнізду.
На нашому сайті ви можете купити ПЗВ CD464J з гарантією відправлення цього ж дня. Також ви можете придбати в нас за низькою ціною й інші вироби модульного ряду фірми Hager.
Багаторічний досвід роботи компанії Електромаркет на ринку електричних низьковольтних виробів гарантує вам, що вся продукція, представлена на нашому сайті, відповідає заявленим характеристикам і підлягає гарантійному захисту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Hager (Франція) |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | чутливість до змінного струму, для загального застосування без затримки |
| Кількість полюсів | 4 (3 фази + нуль) |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Номінальний струм | 63 A |
| Вимикальна здатність | 6 kA |
| Вимикальний диференціальний струм | 30 mA |
| Розмір | 70x60x84 мм |
| Селетивність | Немає |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | AC |
| Тип пристрою | електромеханічний |