Отримати консультацію, дізнатися наявність на складі та розмір персонального знижки можете в менеджера за телефонами:
+38(067)-979-18-89
+38(093)-979-18-89
+38(099)-393-50-90

Компанія Hager — один із найбільших європейських виробників електроустановних виробів. Центральний офіс розташований у Німеччині, а завод, який виробляє модульну апаратуру — у Франції. Сучасні німецькі інженерні рішення в поєднанні з французькою якістю виробництва відмітна особливість техніки Хагер. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжню європейську якість, позаяк усі вироби Хагер виробляються безпосередньо в Європі.
Пристрій являє собою сучасний однополюсний автоматичний вимикач серії MC з вимикачною здатністю 6 кА. Струм спрацювання 13 амперів, крива вимкнення — тип C. Автоматичні вимикачі використовуються для захисту електричних мереж від перевантаження, а також від короткого замикання. Пристрої з кривою C рекомендуються до застосування в ланцюгах, де використовуються прилади з підвищеним пусковим струмом, це можуть бути лінії розеток і освітлення, а також у дачній і сільській місцевості та у всіх приміщеннях старого та нового житлового фонда.
До переваг цього вимикача належить таке:
Ще однією перевагою вимикачів цієї серії є Pull-up клема. Затискальний гвинт у такій клемі завжди є на одному рівні, у русі міститься тільки скоба, що підтискає дріт до контактного майданчика. Клеми здатні фіксувати дріт перерізом до 25 кв.мм.
Діелектрична шторка для захисту від зайвих під'єднань вигідно відрізняє цей бюджетний автомат від конкурентів. Такою шторкою не комплектується жоден вимикач із бюджетних лінійок інших брендів порівнянного рівня якості.
Для зручності монтажників нижня частина автомата зроблена у формі чистого, рівного та трохи шорсткого майданчика сірого кольору. На ній зручно робити записи простим олівцем, що дає змогу ставити тимчасові позначки до виготовлення остаточної схеми електричного розведення.
Оформити замовлення та купити автоматичний вимикач MC113A, а також інші вироби фірми Hager, можна на нашому сайті. Десятирічний досвід роботи компанії sv-l.com.ua на ринку електротехнічної продукції гарантує низьку ціну, якість продукції та надійність постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 17,5x83x67 мм |
| Кількість модулів | 1 |
| Кількість полюсів | 1 (1 фаза) |
| Номінальний струм | 13 A |
| Додаткові характеристики | можливий одиничний монтаж із системи фазних шин, можливе встановлення приладдя |
| Бренд | Hager |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Серія | MCA |
| Стан | Нове |
| Вимикальна здатність | 6 kA |
| Кількість циклів | >8000 |
| Клас селективності | 3 |
| Номінальна напруга | 230/400V |
| Гарантія | 2 роки |
| Часова характеристика | тип C |
| Стандарт | EN 60898/IEC 60898 |