Бокс під автомат на 4 модулі від турецького бренду Lezard - призначений для захисту та керування ліній освітлення, електроприладів або частини електричного кола. Використовується у житлових, торгових, адміністративних, офісних приміщеннях. Всередину встановлюються автоматичні вимикачі на оцинковану дин рейку. Має ступінь захисту IP40 і може використовуватись лише усередині приміщення. Кришка щитка для автоматів Lezard виготовляється з полікарбонату, може відкриватися з обох боків та захищає дроти та модульне обладнання від попадання пилу та вологи. Корпус виконаний із міцного АБС-пластику, а комірки для маркування із полікарбонату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Прозорі двері | Так |
| Монтажний комплект | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | Одностулкові |