| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Schneider Electric |
| Высота | 81 мм |
| Глубина | 65 мм |
| З'єднання-клеми | Силовий ланцюг: клеми тунельного типу на 1 гнучкий провід 6… 16 мм² Силовий ланцюг: клеми тунельного типу для 2 гнучких проводів 6… 10 мм² Силовий ланцюг: клеми тунельного типу для 1 жорсткого дроту 6… 25 мм² Силовий ланцюг: клеми тунельного типу для 2 жорстких проводів 6… 10 мм² Схема управління: клеми тунельного типу на 1 гнучкий провід 1… 4 мм² Схема управління: клеми тунельного типу для 2 гнучких проводів 1,5 мм² Схема управління: клеми тунельного типу для 1 жорсткого дроту 1… 6 мм² Схема управління: клеми тунельного типу для 2 жорстких проводів 1,5 мм² |
| Затримка споживання енергії | 4.6 ВА |
| Количество полюсов | 1П+N |
| Монтажна опора | DIN рейка |
| Номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| Номинальный ток | 63 А |
| Потужність пуску | 34 ВА |
| Серия | Resi9 |
| Тип изделия | Контактор |