| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Болгария |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 81 мм |
| Відключна здатність | 6000 А Icn у 400 В АС 50/60 Гц |
| Глубина | 73 мм |
| Код кривої | С |
| Крок 9 мм | 8 |
| Количество полюсов | 4 П |
| Кількість полюсів захисту | 4 |
| Межа магнітного відключення | 5…10 х In |
| Монтажна опора | DIN рейка |
| Номінальна напруга ізоляції | 440 В АС 50/60 Гц згідно з ІЕС 60898-1 |
| Номинальный ток | 25 А |
| Серия | Resi9 |
| Состояние | Новое |
| Тип мережі | АС (Змінний струм) |
| Тип розмикача | Термомагнітний |